Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nana nje mendim ju lutem
Sa mora rezultatin e beta hcg ishte 720
Por mbrem ne eko su pa asgje nje mendim ju lutem
Diellza 1 (13 ditë më parë)
Dorina Tina (13 ditë më parë)
Mashallah diellza me mir qe sje rujt se edhe un jam me vezore policistike e kam cikel te qregullt , Shyqyr qe ta ka mundesu Zoti tash me mbet shpejt ishalla te shkon mbar e mir deri ne fund
Amra Mehmeti (13 ditë më parë)
motra e ka ps 70 ne eko sesht pa sen po edhe pak e ka terminin e lindjes :) urimee ty e tshkoft mbar
Inara 98 (13 ditë më parë)
Mashallah sa mire. Inshaallah te shkon mbare e mire! Per eko deri 7jave ski nevoje me shku, mandej edhe zemren ja sheh bebes
Ema Z (13 ditë më parë)
Urime diellza.Te shkofte mbare
Bora Bora (13 ditë më parë)
Urime sipas vleres je shtatzan
Diellza 1 (13 ditë më parë)
Faleminderit shume te dashura. Kam mbet normal me clomid mas 3 vjete Por pasi linda nuk jam rujtur hiq se masi kom pas problem me vezore policistike e thojsha apet tani shkon kohe e gjate deri te mbes. Po ka me perserit prap analizen te premten me kqyr vlerat a po rriten .
Dorina Tina (13 ditë më parë)
Rezultati eshte pozitiv urime , si ki mbet heren e par mbasi je me pcos , normal apo me ivf , sa mir qe tka gzu Zoti prap kaq shpejt ishalla te shkon mbar e mir deri ne fund , heret eshte me pa ne eko mos u brengos
E B (13 ditë më parë)
Urime diellza je shtatzan
Lira Krasniqi (13 ditë më parë)
Mos u bo marak se je heret loqk garant nja 4-5 jav, a te tha me shku prap mjeku kur shkojsh mas dy tri jave e sheh mos u ba merak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?