Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pesha e bebit e ulet 22+6 dit
Pershendeje, kam bere nje ekografi per te pare ecurine e shtatzanise dhe te bebit, dhe me than qe cdo gje eshte mire vetem se pesha e bebit ishte pak e ulet. Bebi peshtonte 463 gr, ndersa formimi dhe cdo gje ishte ne rregull vetem pesha ishte pak e vogel.
Sa kan peshur bebat tuaj ne kte jave sepse me beri pak merak?
Alea Alea (13 ditë më parë)
39 (12 ditë më parë)
Pershendetje Alea urime per shtatzanin ishalla mbar deri ne fund Une ne javen e 23+5bebi ka peshu 700gr sa kontroll qe bej me thot esht 1jav ma i zhvillun Une moshen 39 vjeq perdor vitamina rregullisht vetem ne ket shtatzani tjerat skam perdor klm
Bora Bora (12 ditë më parë)
Alea mua bebi ne javen e 20 kur kam ber morfologjiken me tha qe peshon 505 gram por me tha qe esht pak me i madh sec duhet ,keshtu qe mos u bej shum merak ndoshta dikush shton me pk dikush me shum

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?