Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Strijat
Pershendetje nena jam ne javen e 26 kan fillu ngapak strija fund barku tjeter kun jo se skam shtu pesh a ka pas rast kur sjan shumu apo shkoin duke u rritur
Lirie Gjoga (12 ditë më parë)
Bora Bora (12 ditë më parë)
Kam degjuar qe jan dhe gjenetike ,un jam 34+1 der tani skam fare edhe pse skam perodruar asnje vaj ,po gjithsesi pyet ne farmaci ndoshta te sugjerojn ndonje vaj qe te ndihmon

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?