Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per dorina tina
Si je mike in sh allah ke lind ma hajde na jep lajminne bukur
Sea Sea (11 muaj më parë)
Dorina Tina (11 muaj më parë)
Dafina po kam lind te premten , sot me lshun ne shpi erdhem
Dafine Morina (11 muaj më parë)
Qysh je dorina a ke lind?
Dorina Tina (11 muaj më parë)
Auu vali shum keq kesh e mora ineksjonin krejt me ndryshoi bota po mduket se dhimbje te forta e sjam hap shum ngadal po shkon , kam vjell gjith naten barkqitje ethe skisha fuqi skam flejt fare tash ndoshta mundem pak me pushu , shum flm
Vali Shaqo (11 muaj më parë)
Dorina si je?
Dorina Tina (11 muaj më parë)
Mir mir njeher jo ende skam lind shtrim duke mendu hahhh po pres po skam ndonje dhimbje tmadhe ende as me flejt spo mundem po me thojn pusho por po i degjoj disa bebe qe sapo kan lind duke qajt mashallah

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?