Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kush e di
Prsh per te gjitha shpresoj qe jeni mir dhe familjen ta keni mir,nese e dini qka e konstaton shtatzanin diqka me heret se eko dhe se testet e urines,ky testi permes gjakut mbas sa dite pas mardhenies te pa mbrojtur tregon qe je shtatzan,shum flm nese pergjigjeni
Arta Juka (15 ditë më parë)
Jonida Hajdini (13 ditë më parë)
Testi i gjakut eshte ma e sakt se e urines!
Anda... L (13 ditë më parë)
Koke shum heret per me dit qe je shtatzan , ishalla bahet qysh don ti pak e lodhshme se edi qe eke fmin e vogel po edhe nese je mirset vjen ishalla ni bebe e shnosh e ni moter per vajzen tane e djemt etu
Arta Juka (14 ditë më parë)
Anda harrova me tu pergjigj ciklin e radhes e pres me 18 gusht
Arta Juka (14 ditë më parë)
Anda po i kam 4 femi,3 djem dhe nje vajz,deshir kemi edhe nje moter vajzes por jo tash sa te rritet pak djali se vetem 1 vjeq esht,por nje nat ke mardhenie e pa mbrojtur e shum po tutna mos kom mbet shtatzan,se shum shpejt jes nkrejt shtatzanit me deshir i kom bo edhe qat her qe kom desht kom mbet,e tash skemi desht se heret,por qajo nat ndodhi ashtu,por sidoqoft veq hajr inshallah,e kom ble nje test qe behet 6 dit para ciklit e po pres me bo deri tvije kohe
Anda... L (14 ditë më parë)
Arta mfal pytje pak personale ti i ki kater fmi edhe iki shpesh edhe si ki shum te mdhaj a vet me Deshir ke desht me mbet shtatzan ( nese je ) apo pa planifikim , edi qe iki kater fmi ishalla me nafak e per test un gjith i bajsha 4 dit para kohes mdalshin vijat e zbehta edhe sa ki deri n cikel
Arta Juka (15 ditë më parë)
Drita po flas edhe nga pervoja se qeshtu ne shtatzanin me djal mbas 12 dite qe kom pas mardhenie te pa mbrojtur mka dal testi me nje vi ma te zbeht,por gjithsesi ati Zoti e di me se miri
Drita Aliu (15 ditë më parë)
Djale kam lind sdi nuk i besoj qito teorite, ndoshta.
Arta Juka (15 ditë më parë)
Miamar nuk esht e vertet ajo me sode se e kam provu del gjithqysh haha,ajo me sode esht per gjinin apo
Miamar Mia (15 ditë më parë)
provo keto ne youtube me sode etj
Arta Juka (15 ditë më parë)
Drita flm shum per pergjigjen,e qka e ki lind beben se kom ndegju nese testi tregon shum heret qe je shtatzan lind djal,sdi sa esht e vertet
Drita Aliu (15 ditë më parë)
Arta un 10 dit pas mardhenjes e kam bo ni test urine mka dal vija shume e holle.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?