Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Foto ne muri
Prsh nena a keni mundesi me pa testin a esht pozitiv a jo?menst me vijn me 18 gusht po me daten 24 korrik kisha mardhenie te pa mbrojtura,ju lutem prgj nese naj njeres i ka dal keshtu e ka mbet shtatzan
Arta Juka (10 muaj më parë)
Arta Juka (10 muaj më parë)
Umara spo di kurr ksi testi gjakut skom bo esht hera e par e me teste me urin qdo her qe me ka dal vija ma e zbeht kam qen shtatzan,inshallah behet mir per ty edhe per mu
(10 muaj më parë)
Arta koft hajr ke çka ke, edhe un jam me ni situat tçuditshme, testi negativ pom del qe 1 muaj cikli smë ka ardh pas 3 muaj cikël të rregullt muajin korrik hiq smë ka ardh cikli tash me 3 gusht fiks nj muj pa cikël i baj testet negative mkan dal , e gjinekologia mka lan me dyshime..spo di veq me bo edhe analizën e gjakut mos pom del e kundërta mu testi negativ e analiza hahaha.. ti kesh fëmijër me jet se edhe un tvegjël fmijt njonj 1 vjet tjetra 3 po hajr.
Arta Juka (10 muaj më parë)
Inara edhe une mendova qe gjaku te tregon sakt,po qudi testi urines me dul pozitiv e gjaku jo do ta provoj edhe njeher nje test neser ose naj dit tjeter,per sa esht heret me be test une me djalin e dyt sme kujtohet sakt me duket 11 dit pas mardhenieve e kam ba testin ka rezultu pozitiv,flm shum nga ti per pergjigjen
Inara 98 (10 muaj më parë)
Mendoj se eshte teper teper heret per test , mu spo me duket pozitiv. Gjithsesi sidoqe te behet, qofte hajr per ju. Edhe mashallah me qene keshtu pjellore begati e madhe. Ps. Ska shance me dal ne test te urines bhcg ma e shprehur se ne gjak
Arta Juka (10 muaj më parë)
Miamar sdi as vet si e menaxhoj,jetoj me vjerri me ndihmojn dhe femit i kam ne qerdhe,ktu prej 1 vit mundesh mi dergu ne qerdhe
Miamar Mia (10 muaj më parë)
Arta ishalla u befte sic do ti .Doja te te pyesja si arrin ta menxhosh nje familje kaq te madhe.
Arta Juka (10 muaj më parë)
Desa flm.shum,po pe postoj edhe foton e rezultatit te gjakut bhcg,se ajo ma qoj rezultatin e posht e ka shkru negativ esht
D E S A * (10 muaj më parë)
Pozitiv duket arta ,urime e inshallah te ece mbare e mire.
Arta Juka (10 muaj më parë)
Po i kam 4 femi,kemi desht edhe nje por jo tash,se i kam 3 djem e nje vajz e dojshim nje moter vajzes,e postova edhe nje foto se tash vija kana bo ma e kuqe me sy po doket tamon qe jom shtatzan,edhe kesh e bona nje analiz gjaku me kqyr a jom shtatzan tha per 1 or rezultati,ta kqyrim tash qka po del
Le L 4 (10 muaj më parë)
Arta une po e verej vijen shum mir bile. 100% pozitiv esht. Ne 3 shtatzani keshtu me ka dal dhe sot i kam femijet haha. Femijet e 5t e ke a? Mashall.Llah moj
Dorina Tina (10 muaj më parë)
Prsh arta mu spo mduket vija e dyt ndoshta qe je shum heret , shum heret per test mos e mer me stres shum ishalla te plotesohet deshira por ti i ki 4 femij mashallah ishalla i ki me jet te gjat e prit deri ne diten e ciklit qe ste vjen ateher e ben testin edhe e mer rezultatin e sakt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?