Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vlera hcg mbas gjakut
Nena e kam postu foton e rezultatit te bhcg te gjakut une si kuptoj se hera par qe e bej ket analiz,mjekja me tha negativ esht,por une sot ne mengjes bera nje test qe esht 6 dit para ciklit dhe me doli pozitiv,tash spo di kujna ti besoj a keni pas ksi rasti ndonjera testi me dal pozitiv e vlerat e gjakut negativ
Arta Juka (2 vite më parë)
Arta Juka (2 vite më parë)
Le po kysmet neser du me ba edhe nje test te njejt ta kqyri qysh po mdel se jom qudit ksaj here,se me urin pozitiv e me gjak negativ po gjithsesi du me bo edhe nje test shum flm nga ti
Le L 4 (2 vite më parë)
Bane neser testin me urinen e par Nese je veq shkon duke u dallu vija qdo dit e ma shum
Arta Juka (2 vite më parë)
Umara flm shum,po pres edhe naj dit pe boj apet nje test shtatzanije,se kjo sot qe e bona sakt po doket pozitiv
(2 vite më parë)
Në pytjen që e kam ba une një nanë mësht përgjigjur kshtu..
(2 vite më parë)
Umar ndodh qe je ma qysh po thot rabia hcg del ma salt te une nuk ka ndodh hcg mka dal negativ kur ekom bo testin pozitiv eh kom djalin si drita edhe kofsh ishalla don zoti ni fmi te shendosh e the hajrit e the shkoft mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?