Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi pozitiv
Prsh nena sot apet e bona testin e njejt qe dje e bona e me dul pozitiv,edhe sot me dul njejt pozitiv po kuptohet vija dyt si e zbeht,se kohen e ciklit e pres me 18 gusht,oj nana si esht e mundur bhcg me mdal negativ e testi urines pozitiv,spo di a me besu qe jam shtatzan a jo
Arta Juka (12 ditë më parë)
Arta Juka (10 ditë më parë)
Diellza shum flm per komentin,a e di qfar gjinije e ki beben,inshallah shtatzani te leht
Diellza 1 (10 ditë më parë)
E dashur mu me dilte kshtu testi po beta hcg negativ Por jam shtatzane 3 muaj kisha mbetur vone,mbas do dite perserita beta hcg m dul pozitiv
Arta Juka (11 ditë më parë)
A J jo sot skom bo test dje te urines dhe me dul pozitiv,e sot e diell nuk punojn mjeksija,kysmet te hanen e bej analizen e gjakut
A J (11 ditë më parë)
Arta a e bone testin ?
Arta Juka (12 ditë më parë)
Uta flm shum,po kysmet te henen du me bo edhe njeher analizen e gjakut po qudi dy teste smunden me qen keq mrenda dy dite po gjithsesi te henen do e provoj prrseri analizen e gjakut
Uta92 1992 (12 ditë më parë)
Perserite analizen e gjakut edhe bone me ni.laborator tjeter ose testin e shtatzanis provoje tjeter lloj shikoje sepse ka mundsi edhe ne laborator me bo gabim po ka mundsi edhe testi me qen keq inshalla ajo qe e deshiron ti te behet
Arta Juka (12 ditë më parë)
Desa flm per komentin,po kysmet te hanen du me ba nje analiz gjaku apet ta kqyrim qka del si do te jet veq hajr inshallah
D E S A * 93 * (12 ditë më parë)
Arta besoj qe je shtatzane , vetem se testin e gjakut e ki ba pak heret , bone te hanen testin e gjakut prap, pasi qe 2 teste pozitiv edhe i gjakut ka me ta konfirmu shtatzanine kysmet.
Arta Juka (12 ditë më parë)
A A po i 5 femi nese jam shtatzan,valla me te tregu drejt e kem desht edhe nje moter me ja bo vajzes,por jo tash se djali vetem 1 vjeq esht,por nje nat ndodhi keshtu pa u mbrojt dhe pastaj jemi mbrojt veq po mdoket me qat nat e hongra haha,mfal pak shaka flm shum
Arta Juka (12 ditë më parë)
Aj flm per pergjigjen,kysmet te hanen do e perseris analizen e gjakut,se sot prap me dul pozitiv testi urines,amin inshallah
A A (12 ditë më parë)
o arta 5 fmi po i b9n a hajde urimee, a e deshirove vete a see duket e ke beben e vogel , shenet e shtatzani te mbare po qw se je edashur
A J (12 ditë më parë)
E ke bo shume heret testin e gjakut , perserite prap se testi gjakut osht shume i sakt , paske kohe deri te cikli normal masi tkalon data bone prap e mos e mundo veten kshtu ishalla bohet qysh ki qef ti
Arta Juka (12 ditë më parë)
Inara flm shum se hiq si di qeto rezultate sefte e kom bo ktu,po apet testi i urines sot me dul pozitiv,do ta provoj apet permes gjakut neser kysmet
Inara 98 (12 ditë më parë)
Ma pak se 5 te ka dal, dmth negativ. Perserite mas 3 diteve, nese je sigurt te tregon
Arta Juka (12 ditë më parë)
Inara e kom postu edhe rezultatin e gjakut une si kuptoj ato vlera,nese ki mundesi shikoji ti,me duket 5 ke vlera
Inara 98 (12 ditë më parë)
Kur kam bo iui edhe ivf, test me gjak kom bo mas 10 diteve edhe me qene shtatzane del vlere permbi 100. Plus mu mi bojshin ne diten e ovulimit qe me qene gjasat sa ma te medha. Iui si mardhenje normale eshte. E nese ti e ke pas ovulimin bash qat dite atehere qitash ish dasht me te dal bhcg vlere ma e madhe se sa te ka dale. Bone mas 3 diteve prap edhe e verteton.
Arta Juka (12 ditë më parë)
Edhe deshta te ju pyes une me 24 korrik kisha mardhenie te pa mbrojtur e mbas 11 dite po mdel tezti pozitiv,a di dikush ne cilen dit pasna mbet shtatzan

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?