Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shenjat e lindjes
Jom ne javen e 39 kom shtrengime bark jam kan te
Mjeku qata e
Mitres tu ka shkurtu ama
Mu qel jo beba e ka koken e madhe a ndodh qe muj me perfundu me
Operim sipas juve edht shtatzania e par me 20 gusht kom
Terminin e fundit
Ardita F (2 muaj më parë)
Bora Bora (2 muaj më parë)
Shtrengimet ne bark jan shenj e lindjes,sdo te thot qe beba e ka koken e madhe dhe do lindesh me operim sepse edhe mua ashtu me than por linda natyral
A J (2 muaj më parë)
jo nuk dmth qe perfundon me operim une 41 jave qat dit qe mu ka derdh uji jom shku ne spital nmengjes e pa qelme hiq hiq asni grim , ka 10 i nates ja kan nis dhimt tamon tlindjes qat'here ja kom nis mu qek ka 1:30 e kom lind , lindjen e pare edhe une e kom pas. Ishalla lind sa ma leht

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?