Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per ato qe jetojn ne zvicerr
Pershendetje nena mos njihni naj rrobaqpse shqiptare qe shkurton perde i kam ble perdet ne kosov po mi kishin lan gjatsin shum gjat e pom duhet mi shkurtu ktu ch
Lanika Lanika (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?