Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gruja ne hajvali

Pershendetje nena , kam nevoj per ndihmen tuaj , ju lutem nese e din dikush adresen e nje grua ne hajvalis e cila ju kendon me kuran a nuk po e di cka eshte veq me ka porosit nje e aferm me ja gjet ku eshte .
Nese e dini dikush adresen ju lutem me shkruni sms.

Nena Nina (1 vite më parë)
ninaaaaaaaa (1 vite më parë)
un. e njoh mos gabo me shku se seshte e mir ajo t lyp foto e emra, mos gabo ! shko te naj hogje i mire
Nena Nina (1 vite më parë)
Faleminderit shume nena edhe ajo ishte shume e dyshimt mjaftuan edhe mendimet e juaja qe te bindet se nuk ia vlen
Albania Albania (1 vite më parë)
Zemer ajo munet me ken nje grua qe ban mire se di se egziston gjithcka normal besoj qe nbot ka njerz qe din te bejn mire din te bejn dhe keq . Smund te perzihem ne drejtimin e askujt . Por te lutem kurani nuk ka lidhje me ate sekt eshte gjynah ta mendosh kuranin e meson vec hoxha dhe ate jo gjithsecili hoxhe ka te drejten dhe kapacitetin te te mesoj dhe ndihmoj me kuran . Nuk ka gra qe fryjn kuran e mesojn kuran . Ishalla e gjen at grua dhe te ndihmoft o zot i madhi se sekti i shehlerve dhe dervishve ka dhen prova qe mund te ndihmojn mund te bejn mire njejt sic zot falem ka qe kan ber keq se magjit me ane te atyre lloj njerzve behen mos ta ngaterrojm dikush qe ben mire sbesoj qe ben keq po ka njerz qe bejn dhe keq . Se un per vete as mir as keq sdi me ba hahahah po jan njerzit e posaqem qe din . Ruaju trujt zoti te ndihmoft zoti
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Veq hogja mundet perime perime me let lexu kuran asnje gruje e askush tjeter. Mos i besoni gjithkujt se kom ni rast plot qe shkojn neper gra e veq ju rendohet situata mashum. Leta gjen naj hogj te mir lete shkon
Arta Juka (1 vite më parë)
Mfal se nuk pe di kush esht kjo grue,veq po quditna qysh lypni ksi gra edhe plus e shkrun kendon kuran apo nuk e di qka esht??!!!leni more kto gra se kerkush hajrin sja ka pa,e kqyr udhzonu,thuj asaj te afermes kfillu pak,mfal qe po shprena me kto fjal veq po quditna

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?