Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nje pytje per veten
Persh nena e kam nje pytje per veten. E kam nje problem qe saher ha buk meniher duht me shku ne banjo. Hiq nuk pom rrin n bark. Bash qdo her kur ha s shkon gjys ore un duht me shku banjo. Qka munet me kan problemi nashta edhe per qet arsye spo kthej hiq zajft qa po menoni ju a kini pas pervoj
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Lina Gashhi (12 muaj më parë)
Edhe mu qashtu shpesh me ndodh ama kurgjo so loqk mo's u bo marak qysh eki djalin ai kaloj qa than mjekt
Amra Mehmeti (1 vite më parë)
ha banane moj edhe ta ndal barkun edhe te trash
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Amra hahahha valla poo un du mu trash po kajher edhe buka spo haet vjerra ja ban ha mos u tut se muk trashesh hahaha A A po bajka mi pyt barnatore per qeto hap e mi mar se bash qeshtu nzor flm shum prej teje
Amra Mehmeti (1 vite më parë)
Lira normale osht bile mese normale edhe sen i mire pse a me met kaps e maru nbanjo a hahahaha nuk trashesh tash me gji se te shterr beba
A A (1 vite më parë)
Loperamid jon, do hapa te vogla po une pqta po po ipata mderpre se sdi kok harru ami ka dhan naj mjek a qysh, se jom kon e re, ama ipata lon se u ttusha per diarre jon qe dush provo vec nje kuti ama pa fol me mjek mks i oerdore ma shume.
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Poa shum keq valla thash nashta me lyp najsen barnatore mnimon se shum keq mall me hanger dishka
A A (1 vite më parë)
Prsh , hahaha oj lira une si fmi myt tu ba analoza dmthe dhe masi jam rrite pse kete problem po kurr sme ka dale.dicka keq edhe jom pajtu me realitetin se vete org njerit dmth nuk i kena zorrt dembele, une veq kur jes shtatzan kthej edhe jes ni oohe shnosh mas 1 vjete bi 50 si shtapiq abba po nuk jam edhe se ha shumese pak zgjedhi po edhe lodhja me fmi e krejta po edhe qat prb ekomm edhe une, une nuk epi kafen pos ikur ta kisha po mengjes direkt veq epi edhkoj banjo ose ni keks kete ekam hala dmth ne tesull qe i themi me hahah sdi as un3 q3shtu jom,

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?