Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi ne foto?
Si ju duket?
Umra @ (2 muaj më parë)
Umra @ (2 muaj më parë)
Sod bana test negativ mdul Flm shum prej juve...
Uta92 1992 (2 muaj më parë)
E dashur mos e ke mbajt testin shum ne urin me ka ndodh edhe mu shum shpesh kshtu shikoje testin prap nese e ke sigurisht ngjyrosja i esht hek mu me ka ndodh kshtu shpesh por me ka ndodh i kan mbet vijat vertikale deri sa esht ter testi mir provoje prap edhe naj test tjeter
Diellza 1 (2 muaj më parë)
Bene prap e dashur se mos ke mbet vone, a ki testin hale me kqyr qajo hija si kuq a u hek a ka mbet ashtu
Umra @ (2 muaj më parë)
Flm shum.. Me te 4 e kam kohen.. Pata dyshime per at bana para kohe ..
M N (2 muaj më parë)
E dashur as mu nuk po me doket positiv, inshaallah hajr . A te ka kalu koha e ciklit ?
Arta Juka (2 muaj më parë)
Per mua negativ doket testi,edhe pse une sju besoj mo ktyne testeve deri ta konfirmoje mjeku ne ultraza,se para 2 muje me dilke testi pozitiv e me erdh cikli dmth skam qen shtatzan,u beft qysh do ti

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?