Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vajza 2 vjece me infeksion
Pershendetje te dashura si jeni si i keni vogelushet?
Vajza me ka dal me echeria coli ne urine dhe stafilokok ne strisho vaginale antibiotik i dha reaksion cajra po i jap dhe e shperlaj shpesh a keni pas ndonje rast te tille dhe si keni vepruar .theksoj qe shqetësime si kishte me pare qe kryhej dhe i acaroj vendi posht nk ka për ka akoma ate eren si te rende qe me shqetëson dr nk e Ben problem do i kaloj thot por un jam shume ne merak .
Përvojat tuaja do me ndihmonin shume
Qofshi mire te gjitha
Julia Julia (19 ditë më parë)
Julia Julia (18 ditë më parë)
Ju falënderoj per komentet te dashura :)
Rina Anir (19 ditë më parë)
Julia njejt eshe vajza ime doli me echeria coli, u trajtu me antibiotik 10 ditë tash kam me ja perserit pas 1 jave perseri urinokulturen. E imja dy natë ka qajt tërë natën dhe pampersin se duronte dot, tash duket shumë më mirë. Ta shohim si do dal rez. Jepi qaj brusnice dhe ndërroje shpesh.
Albania Albania (19 ditë më parë)
Edhe vajza ime e madhe e ka pas madje i shfaqet ceo vit sa her ftofet sdi pse . Po un antibiotik i kam dhan e ka kalu se si do ja besh ti qe spo e durojka antibiotikun se di . Mer shampo intime per Vajza2-4 vjec ka ne farmaci dhe e shperlan me to edhe ato mkan ndihmuar shum

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?