Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershndetje nena
Shpresoj te jeni mir ju dhe femiet e juaj nena deshta tju pys si keni femit kit koh se djali i'm pak ka skuqje te dytit dhe ni lloj gripi ekom tash me antibiotik dhe inhalim sot o ma mir shum respket per te gjith do me njohin do jo ju pershndes
Lina Gashhi (14 ditë më parë)
leana (12 ditë më parë)
Valla un qiken e kom pas nspital 5 dit se tash asht sezona e rsv na jasht i thojm edhe i sakaton thmit me sekrecione nhun kolli po pastroja hunt ma shpesh me naj pomp a diqka qe me mujt mu ngi frym se temes i pat ra oksigjeni po elhamdulilah e ka kalu edhe tash edhte shum mir inshalla i kalon edhe tanit ma shoejt se boll valla keq me pa thmin smut e kur ski qa i ban
Lina Gashhi (12 ditë më parë)
Aj flm shum po mir osht elhamdulilah shyqyr edhe juve qe ju kaloj
A J (13 ditë më parë)
pershendetje Lina , krejt qeshtu me ankesa me fmi te vegjel , e jemja javen e kalume e ka mar vaksinen e 4 mujorit e qaty poget e murem edhe covidin se pat shume fmi te smut njo tri dit e pata me temp kta e veten e burri veq qiken ne gji e kaloj shume mire mdoket i ndihmoj gjini a une e burri mozvet valla menxi komt po me mbajn veq kaluse ishalla edhedjalit tend i kalon sa ma shpejt se osht edhe koha e gripave tash cdo i dyti me grip
Lina Gashhi (13 ditë më parë)
Me 1 kti mujit mi boni 1 vjet zhag permas po shkon po kapet 6 dhom ikan dal mir kshtu po shum demel me hrc
Lira Krasniqi (13 ditë më parë)
Sa ti bani djali a ti ka ba 1 vjet a hala
Lira Krasniqi (13 ditë më parë)
Valla edhe djali jem temperatur me pas meniher pe rrok fyti e meniher antibiotik bash pe she gazepin dej po permisohet po ishalla se rrok po dimri gat mosvet ishalla t bN ma mir shyqyr temperatur spaha
Lina Gashhi (13 ditë më parë)
Lirushe mir mir me inhalim ekom antibiotik veq mir se pak fyti ju ka skuq temperatur ska niher mir osht elhamdulilah tybe boll ekom tu sekom qit djalin hiq jasht po vet tybe
Lira Krasniqi (13 ditë më parë)
Qysh je lina a e ki ma mir djalin? Niher per niher e kam mir po jam tju tut ksaj kohe se shum e. Keqe meniher ftofen ishalla kapercen pa grip se mosvet
Lina Gashhi (14 ditë më parë)
Veq diqka gjumi ju ka berprap shum se gjith 8 e qitsha me flejt deri saba si qojke qe tash hala wut osht. Zot bone hajr.
Lina Gashhi (14 ditë më parë)
Mn ishalla i sheron allahu se vallah sedi mir ke rrsptap e kapi edhe tybe so qe ekom qit shum djalin jasht se une punoj hom office eh shpi qitu nxet me tonat tmirat elhamdulilah po kumedit. Kshtu temperatures 37.8 ika shku kill kapak po fyti ju kish k skuq edhe tani pi futit pak vesht. Ama mir osht elhamdulilah temperatur tash ska niher
M N (14 ditë më parë)
Pershendetje lina, qe dy dit pak i kemi qel syt prej nje gripit qe per toke na ka qit. Prej tetorit fmijve ju ka fillu kolli , e pastaj djalin e pata me dy her infeksion t veshve dhe mori antibiotik dy her ... Pastaj vajzen me temp javen e kalume per 5 dit ren me temp 39.8 i shkojke dhe nuk i zbritke deri 2 ore ... Mjekt thonin eshte vetem virus dhe kshtu me inhalim e me sirupa kunder temp e kemi kalu ... Inshaallah i kalon djalit tend se kjo kohe tash me plot gripe.
Dorina Tina (14 ditë më parë)
Mir Faleminderit Lina edhe un djalin e kam pas nje koh me fyt te skuqur boll gjat i ka zgjat tash se di a i ka kalu po ndonjeher kur qan met madhe dallohet nga zeri qe ju ka ndryshu i vogel 5 muj skam qka me i perdor , ishalla ju kalon femijeve e nuk ti mundon shum
Lina Gashhi (14 ditë më parë)
Fytit

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?