Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena!
Shpresoj te jeni mir ju dhe femijet tuaj, kam nje pyetje per djalin e vllaut jan ne vizit te une gati 3 jav edhe 2 jav para se te vinin i kan dalur disa pucra neper trup edhe vazhdojn me dal cdo dit njeher kan mendu se lija e ujit po shume kohe u bo a keni pas rast dikush kshtu me pas fmin,do postoj foto shifeni ju lutem.
Dion Noar (10 muaj më parë)
Amra Mehmeti (10 muaj më parë)
a eshte trajtu prej qe kan fillu me i dal ? in shaa Allah i kalon se gjynah , a i ka ma mire se qe i ka pas a po i shtohen
Dion Noar (10 muaj më parë)
Jo Lina ska temperatur po shume cudi lija ujit ma shume se 4 jav jena bo marak se une ktu e dergova te mjeku edhe kto than se doket cahstu po habiten se cac gat, se mp kur te kthehen nshpi kan me ja bo analizat po ktu spo mujm ma shume me bo. Flm shume qe gjete kohe mu pergjigj :)
Lina Gashhi (10 muaj më parë)
Qoft e kalume ishallah
Lina Gashhi (10 muaj më parë)
Lia ujit osht veq do prashak merrne qitjani mo's e lani a ka temperatur

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?