Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kush e ka provu
Nena jam tu e pi lengun e qepes qe 5 dite ama nonstop po kam nifar lengu me ngjyr te verdh. A i ka ndodh dikujt . Se gjith po vnoj palloma kur pe heki po osht si lang dyqysh edhe urinen kur pe baj e verdh .
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Dhurata 01 (1 vite më parë)
Faleminderit shum e dashur, ishalla zoti krejt i gzon se zoti ka per krejt. Un saher qe kom qajt ose diqka jom nal e thojsha po zoti ka per krejt, qa e ka shkru per mu u kry moo
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Dhurata 01 . Oj moter qysh em gzove se tek qe mke shkru edhe 5 dite mvin nonstop mendjen te ti e kom majt si per veti beso. inshallah hajer
Dhurata 01 (1 vite më parë)
Pershendetje jeta, pash se me kishe dergu kerkes per miqesi po nuk e di pse nuk mka ardh se qka mke shkru? Po sod kam mar rezultat pozitiv pas ivf, dhe vlera e beta hcg isht 581, por me duhet pas dy dite qe ta perseris prap!
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Dhurata 01 a ka diqka te re
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Valla edhe une e kom nal sjam te perdor ma hiq. Allahu inshallah na ndimon
LS (1 vite më parë)
Une e kame provuar per 12 apo 15 dit se mbaj mend mire e tregon te kuzhina e Nerit se si me e perdor dhe sa,mua sme ka ndihmuar dhe perkundrazi pasi e perdora ma dobesoj Hekurin shum,skam pasur kur Problem me Hekurin ne gjak gjithmon mire e kam pas por pasi e perdora ma dobesoj,tani Gabi qe nje vit qe e kame perdor dhe here pas here perseri kame Probleme me hekurin ,shpresoj te ti te ndikoj mire dhe inshAllah ke sukse e dashur
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Durata 01. Nashta n'varet prej organizmit. A ke pas sukses ti e dashur
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Lola lola inshallah edhe 5 dite e shoh 1 sms qetu qe je shtatzan more allah
Dhurata 01 (1 vite më parë)
Un e kam perdor kete kuren me qepe 3her me sa mbaj mend, nuk kam pas sekrecione si thu ti, por as ne urine skam vrejt asgje!
Lola Lola (1 vite më parë)
Ndoshta ka mundesi qe pastrohesh. Te shohim mos po komenton edhe naj kush tjeter Amin Suksese edhe ty Qe ka diçka te re te shenoj, edhe 5 dite pres ciklin Ne dore te zotit
Jeta Jeta (1 vite më parë)
Lola lola inshallah ki sukses . Sdi u qudita pse kshtu bash 1 far langu i verdh thash mos ndoshta jam tu pastru
Lola Lola (1 vite më parë)
Une e kam perdorur jeta kete muaj, mirepo nuk kam pasur sekrecione si thua ti, as ne urine s'kam verejtur gje. Pi uje shume se ndoshta per ata e ke.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?