Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

testi pozitiv
Mrm
Doja te pyesja pak nenat e faqes se cfare mendojne ne lidhje me keto testet.
Atehere pas lindjes se vajzes ( 10 muajshe) me ka ardhur cikli vetem dy here me dat 2 gusht dhe me dat 2 tetor,ne shtator fare akoma edhe tani sme ka ardhur.Bera sot dy teste njerin ne drek qe me doli pozitiv dhe vija dyt doli fill as brenda dy min, por bera edhe kete tjetrin tani ne dark po ky doli negativ.Tani nuk di ke te marr per te sakt te parin apo te dytin? Flm nqs me jepni nje mendim
Ela Ela (2 muaj më parë)
Blerta Gashi (2 muaj më parë)
Ku jeton , shko beje nje analiz gjaku me sigurt zmr
Ela Ela (2 muaj më parë)
Un i bera dhe 3 teste tjera nena dhe me dolen negativ cikli akoma sme ka ardhur, dhimbje te shpines dhe fundshpines kam goxha, sdi dmth ca te mendoj
Vali Shaqo (2 muaj më parë)
Ela po del testi ashtu une e bera para kohe me doli pozitiv direkt brenda 5 minutash e bera prap me doli negativ, e bera perseri ne dark dhe 2 ditet me vone dilnin negativ, daten e ciklit qe e bera doli pozitiv perseri ahaha dhe isha shtatzan
Blerta Gashi (2 muaj më parë)
a e ke perserit prap testin si ka munci njher me nje vi te zbeht pastaj negativ , ndoshta dikush ka pervoje te tregon
Anda... L (2 muaj më parë)
Ma shum shancs ka met dal pozitiv se me kan shtatzan del testi edhe pozitiv edhe negativ se ka mundsi me ngel von e mos mu kan shtatzan poztiv ste kish dal hiq
Ela Ela (2 muaj më parë)
A thu mund te jem vertet 7zane
Ela Ela (2 muaj më parë)
Ne fakt ne drek kisha disa or pa urinuar ndersa ne dark jo
Julia Julia (2 muaj më parë)
Pershendetje ela ne te njejten situat isha dhe un fiks si ti .bera testi i thjesht m doli negativ 3 dit vones cikli dhe para 3 ditësh bera 1 test tj me t shtrenjt m doli pozitiv shkova bera hcg dhe ajo pozitiv tani po pres javën tj qe te bej eko se kam ngel von dhe ishte heret per tu par kshu qe them se je zmr qe testi te dal pozitiv duhet te kesh 5 ore pa urinuar qe vlera e hcg te kapet nga testi ndaj sugjerohet q te behet ne mengjes .por 1 analiz do ishte me e sakt te pershendes zmr
(2 muaj më parë)
Shumë interesant ky rasti yt, po edhe testet nuk po janë bash të sakta , ose bleje një test më të shtrenjt ose bëje beta hcg ose vizit tek mjeku që me kuptu të saktën.
Ela Ela (2 muaj më parë)
testet i kam postuar tek profili

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?