Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje ne fund te shpines
Nana uroj te jeni mire. Jam ne javen e 31+3, dhe po me dhemb barku, por edhe fundi shpines po me shqeteson me shume se per barkun puna peshes mbase eshte normLe.
Ajo qe doja te dija a guxoj me vendos diqka te ngrohte ne shpine per qetesim?!
Rabije. M (13 ditë më parë)
Julia Julia (13 ditë më parë)
Pershendetje Rabije Edhe un kam pas dhimbje mesi m shume e ndieja gjat nates kan qen dit te veshtira por kaluese zmr nqs i ke te pa durueshme fare nje konsult me mjekun do ishte sh mire . Inshalla h lindje t leht zmr edhe pak te ka ngel
Rabije. M (13 ditë më parë)
Falemnderrit umara, po shyqyr zotit. E a nalet naj her a pushon dhimt a deri te lindi ka mem dhimt keshty?!
(13 ditë më parë)
Përshëndetje rabije..në këto javë që je ësht normale me të dhimbt dhe shpina, un në dy shtatzanitë e mia kam pas dhimbje shpine edhe barku, edhe një shoqe imja njësoj, nuk të kisha sugjeru me vendos diçka të ngrohtë se nuk ësht mirë , po nëse ki shumë dhimbje të mdhaja vetëm vizita te mjeku ta hjek merakun, paske mbrri koxha e patsh një shtatzani tmbarë deri në fund e lindje të leht pa komplikime.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?