Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pergjigjuni ju lutem
Prsh , a dini ndonjera mem tregu per rrethin te gjakoves ose prizrenit te cili gjinekolog muj me pa beben me 5D . edhe ne cilen jav keni mujt ju me pa beben e juj ma me detaje
aulona kryezii (12 muaj më parë)
aulona kryeziu (12 muaj më parë)
Bjondina me vjen keq e dashur per deshtimet , edhe un shtatzanin e pare pata abort ne javen e 11 ju ndal bebes zemra , kurse tash jam shtatzan per her te dytë , jam ne javen e 24 , deri ktu mka shku mir po te mjeku ku po i ndjek kontrollat e ka aparatin e vjeter e spo mundem me vrejt beben mir edhe pse sipas tij po thot qe qdo gjë esht ne rregull po meraku im me pa me detaje . shpresoj qe edhe ty met gezu zoti , mos u deshpero se ne javen e 4 edhe un kur e pata kontrollen nuk u pa embrion vetem qesja , shpresoj qe kontrollen e radhes ke mja ndegju edhe rrahjet e zemres .
Bjondina Shala (12 muaj më parë)
Ncilen jave je?Uroj me gjithe zemer te jete bebi mire.Se une dy shtatzani i kisha pa embrion tash jam prap shtatzan dhe ne javen e 4 u dok vetem qesja(kjo qe mdeshperoj shume)tash pres kontrollen e radhes por skam as nje shprese.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?