Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Spitali amerikan tek dr.Goksu
Pershendetje nena,

Deshtam e ju pyt pervojen tek ky doktor ne spitalin amerikan edhe me pyt sa kushton vizita,trajtimi pervojaet et.

Fjolla Fjolla (10 ditë më parë)
Bjondina Shala (2 ditë më parë)
Vlora te dergova prap ftes per miqesi
Vlora . (5 ditë më parë)
Bjondina per bes nuk me ka ardh asnje sms se di qa po ndodh me ket portal kshtu..
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Vlora pot shenoj sms
Vlora . (8 ditë më parë)
Bjondina me ka ardh ftesa por spo me ben me hap se di pse ..Po me vjen keq
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Vlora tkam shenu privat nmesengjer a mundesh me mu pergjigj
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Vlora tkam shenu privat nmesengjer a mundesh me mu pergjigj
Diell G (9 ditë më parë)
Pershendetje, une jam ne kontrolla tek Goksu, eshte mjek i mire, mirepo pershkak te numrit te madh te pacienteve kontollat i ka shume te shkurtera ste jep shume shpjegime, po pres per rezultate pasiqe e lavdojne shume si doktor. Edhe pse une skam pas asnje problem i kam pas 6 embrione te cilesise me te lart skam pas sukses ne ciklin e pare. Nga fillimi deri ne fund te transferit te pare mka kushtu 5000€, skam pas sukses kam vazhdu me ciklin e dyte, para transferit te dyte e kam pas nje test per me gjet kohen e pershtatshme per me bo transferin e radhes edhe ky test mka kushtu 1050€, tash jam me terapi per transferin e dyte qe shpresoj te kem sukses, transferi i dyte tash kushton 1150€ nese i ke embrionet e nese nuk ke embrione duhet me fillu nga fillimi qe te kushton prape 5000€( me injeksione terapi gjithcka) Uroj edhe ti te kesh sukses
Fjolla Fjolla (9 ditë më parë)
Emelina ta dergova ftesen me te pyt dicka, edhe ty vlora
Ermelina Haziri (9 ditë më parë)
Une dy her kam provu por skam pas sukses
Vlora . (9 ditë më parë)
Ska mbet hiq meniher i ka ardh cikli ...
Bjondina Shala (9 ditë më parë)
Vlora kunata ncilen jav i pas deshtimet dhe a ju ka formu embrioni?
Vlora . (10 ditë më parë)
Kunata mbas 2 deshtimeve tek ky dr ka pas sukses dhe fal tij sot ka fmij elhamdu. Lilah..Krejt procedura i ka shku diku 5000 euro por mvaret ndoshta per qmim me se miri pyet kliniken..

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?