Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinia e bebit
Prsh nana shpresoj te jeni mir jam ne javen e 11 jav e 4 dit me 22 mars e kam kontrollen e javes a mundem kaq heret me vrejt gjinin e bebit nga ekspreienca e juaj
A K (7 ditë më parë)
A K (6 ditë më parë)
Prsh nana faliminderit shum per shkrimet e juaja , e kam ditelindjen me 22 mars gjithashtu edhe kontrollen e per at deshta me dit me bo surpriz gjinin e bebit sse e vertet vetem te jet i shendosh sme intereson edhe aq ni vajz e kam jam shum e lumtur kam deshir prap vajz se vet jam pa moter e ndihem shum keq me lan vajzen vetem
Albania Albania (6 ditë më parë)
Varet ku jeton , pozicjoni i bebit , dhe doktori qe tka ne kontroll . Se ka shtete ku nuk lejohet te tregohet gjinija pa u forcu shtatzanija , ka raste ku bebi ka kthy kurrizin dhe ti nuk shikon dot asgje , dhe ka mjek vet qe e ka etik pun sdon te tregoj gjinin po qe se nuk eshte 100% i sigurt . Gjithsesi kryesorj je shtatzan qa lidhje ka gjinja kaq heret sdo blesh rroba e gjera prandaj sdi pse e ngarkon veten me ate merak plus .
Bora Bora (7 ditë më parë)
Edhe mua ne javen e 10 ma tha por nuk ma siguroi 100% thjesht tha qe mduket djal edhe pse esht shum heret ne kto jav
Ornela Nela (7 ditë më parë)
Mu javen e 10 ma ka tregu gjinin
aulona kryeziu (7 ditë më parë)
prsh e dashur , spari urime per shtatzanin zoti te gezoft me nje bebe te shendosh , mu n'javen e 13 ma ka tregu gjinin .
39 (7 ditë më parë)
Prsh shtatzani te mbar ishalla Sa per gjini me duket heret kum ndegju qe 12 jav eka dit mjeku gjinin Por mua jo 5 lindje 16 e me shum kam kuptu gjinin jo me heret

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?