Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pervoja me ivf
Pershendetje nena desha mju pyt pervoja juaj suksesi me ivf ne spitalin fati im dr afrim muhaxhiri ,spitali lindja dr derguti apo american clinik dr hakan ju lutem pervojat e juja e theksjoj qe kom pas deshtime pastaj nje mini histerskopi etj....
Pres kshillat e juja dhe sygjerimet
Diella Krasniqi (1 vite më parë)
Vlora . (1 vite më parë)
Po diella kunata e ka tash qiken si drita elhamdu. lilah te goksu ka pas sukses heren e par ..
Diella Krasniqi (1 vite më parë)
Po vlora pe di aj esht doktor i mir po qka me bo fati ishalla ka sukses sa ma shpejt
Diella Krasniqi (1 vite më parë)
Kila me vjen keq e dashur ishalla sa ma shpejt ke sukses e don zoti po te goksu spitali amerikan e te klinika amerikane dr behar kusari a ke bo naj kontroll se edhe aty esht nje doktor shum i mir dr hakan turk
Be Lina (1 vite më parë)
Përshëndetje kila nëse mundesh më shkruaj privat,të pyes diçka
Kila (1 vite më parë)
Prsh diella un spitalin amrikan skom pas zukses en spitalin fati skam qen edhe un dyheresh nuk pata sukses gjethqka ke nrregull po sedi ndoshta mosha ishalla mbas tashit kemi sukses don lilumi zot
Bjondina Shala (1 vite më parë)
Diella sa deshtime ke pas dhe sa muaj?
Vlora . (1 vite më parë)
Diella per bes une spo e ditesha qe jan dy ..Por te doktor goksu i ka pas kontrollat aty e ka ba ..
Diella Krasniqi (1 vite më parë)
Vlora te klinika amerikane apo te spitali amerkan ?
Vlora . (1 vite më parë)
Te spitali lindja kunata Deshtoj 2 her tek amerikani pati sukses ..ishalla ku te vendosesh ta besh ke sukses.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?