Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jam ne merak
Prsh nena, uroj te jeni mir eme familje, urime ramazani dhe agj te lehte.Nena une kam 4 femije dhe vajzen e vogel gati 1 vjec, moj nena me eshte vonu cikli 1 dite dmth neser behen dy nese sme vjem, jam ne merak nuk kam planifiku shtatzani jom shumenne str3s gjithe dites me rri medja fill mos jom shtatzan se kam dhimbje anen e djatht posht barkut dmth naj here nga pak qe durohem dmth, po kjo pom shtyt me mendu mos jom e sdi u cmenda, une kam perdore masa mbrojtse po sedi une mbes teper lehte ate muaj qe kom dashy kom mbete menirend, e tash pom rrin mend mos ka ndodhe edhe pse mundsia vogel, po prap e mendoj , se per cikel mubkon kisha dhimbje mesi spaku, e jo q3 sedibas shtatzanise amo eshye aj meraku zot bone hajr oj nena me falni jom teper stres njehete sun dali mr marr test vec nese dali neser
A A (1 vite më parë)
A A (1 vite më parë)
Negativ me doli e inshallah do zoti eshte ashtu , faleminderit nena e kush pret inshallah allahu egezon sa me pare, po prap disi spo guxoj mu gzu po thom mos se ka dale sakt
A A (1 vite më parë)
Flm nena, hala sun dola , po nuk jam e gatshme se te voglin afer 1 vjec dhe jam edbene perfundim te studimeve ekam hjeke shume edhe me fmi edhe me fk, e sjom epergadit jom teper e lodht si fizikishit si psiqikisht ka dasht me pushu sjam kubdra po ndoshta pas naj viti ekisha mendu ama sdi po pres edhe pak fmit prej shkolle e me dale me blee ,po pokam edhe si sekret te trash sdii jom teper stres vallaa
Arta Juka (1 vite më parë)
AA bone nje test shtatzanije masi ki vones cikli,mundet me ndodh shtatzanija edhe qe thua se je mbrojt,nganjeher as spiralja nuk esht e sigurt,e une testeve te shtatzanis gati se sju besoj hiq se para do muje mdilke pozitiv e me erdh cikli,inshallah behet qysh do ti,po edhe te jeshe shtatzan mrekulli nga Zoti,edhe une jam per nje familje te madhe dmth shum femi haha,edhe une 4femi i kam e kisha bo edhe te 5 haha
(1 vite më parë)
A A shko bleje ni teste..po se besoj qe je masi ke perdor masa mbrojtese..mundesit qe tu kan vonu prej stresit lodhjes e shum faktor tjere..gjitha te mirat
Grei (1 vite më parë)
Mirmbrema kam shqetesim
A A (1 vite më parë)
Po e dashur , inshallah allahu ju gezon edhe juve sa me pare, por une se kam planifiku dhe kane mjaftu 4, s ejam lodh teper edhe dashuri jane por edhe lodhje dhe se kam mendu nje shtatzani, zoti ju gezoft juve qe prisni me u ba nana sa me pare Ammmiiin
(1 vite më parë)
Lumja ti ! Allahu tka beku me femije .nese je shtatzane bej dua per ne grat qe presim padurim femij te hajrit.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?