Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem pergjigjuni
Shpresoj qe jeni mir te gjitha,une qe 7 dit jom bo operacion kam heq temthin me laparaskopi me anestezion total dmth mkan ndu ngjum krejt,veq problemi tash esht qe po kam problem me gjumin,minxi flej,minxi mer gjumi,po kam siklet qeshtu kur spo muj me flejt,deshta me pyet a mos ndoshta esht nga anesteziono,se shum keq po ndina,flm kush prgj
Arta Juka (8 muaj më parë)
Arta Juka (8 muaj më parë)
Melosa flm shum,amin inshallah se valla nuk ishte leht
Arta Juka (8 muaj më parë)
Rumejsa ti paske pas pak komplikim qata paske nejt ma gjat ne spital,se ktu ne suedi qat dit qe bohesh operaci te lshojn nshpi,inshallah sna sprovon Zoti mo
Melosa Aliuu (8 muaj më parë)
Arta eshte efekti i anestezionit edhe une shum jam kan keq mas operimit saqe ishallah kurr nuk mbjen ma me pas pune me anestezi totale
Rumejsa Gashi (8 muaj më parë)
un kam ndejt 1 jave se kisha dhimbje shum te madhe, e puna se ate kohe pata qene shtatzan e isha duke abortu vlerat e hcg ende ishin te pranishme, per ata kam qendru ma gjat kan prit deri kan ra vlerat me kan shti me operim mandej edhe pak kam qendru mas operimit. Veq gjumin e kam pas katastrof isha shum e lodht e nuk mujsha me flejt ma keq skish.
Arta Juka (8 muaj më parë)
Rumejsa une ne spital kam nejt vetem 1 nat e dy dit pi bje,ne spital veq ngjum kam nejt puna e morfinit qe me jepshin,po tash si kam ardh nshpi mu ka shfaq pa gjumsija,inshallah edhe mu me rregullohet shpejt se keq qeshtu,sa ke nejt ne spital ti
Rumejsa Gashi (8 muaj më parë)
Mu ka rregullu shum shpejt ndoshta mrenda 2 jave, ama mashum kam hek sa isha ne spital veq ka 2 or gjum menxi i bojsha.
Arta Juka (8 muaj më parë)
Rumejsa shum flm per prgj,a ka zgjat shum koh kjo gjendje a,se valla shum vshtir mos me dit qysh me flejt
Rumejsa Gashi (8 muaj më parë)
Para nje viti kam pas edhe un nje operacion te vogel me gur me veshka, dhe un me anestezion total. Shum heksha per gjum as vet nuk e disha pse smujsha me flejt ton naten nashta ka ndiku edhe anestezioni.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?