Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi prap
Prsh nena une sot e bana edhe ni test edhe rezultoi negativ tash sedi cilin me e besu
Narti Narti (5 ditë më parë)
Narti Narti (5 ditë më parë)
Drejt met klx mujin qe kaloj shum shenja kam pas gjoksi fundi barkut shpina edhe ne fund me erdh cikli a ket muj asnji shenj se kam pas perveq se gjinj me dhamin pak
Jeta Jeta (5 ditë më parë)
S ke vrejt ndonje ndryshim ose shenje qe e ke bere testin ... Inshallah je shtatzan
Narti Narti (5 ditë më parë)
Po pres ta shoh a do me vij cikli sot ose neser inshallah edhe kam mbet
Liridona Mgs (5 ditë më parë)
Shtatzan je edhe un qashtu niher mdul negativ tana ibona edhe dy teste tjer mdulen pozitiv mas 2ose 3 dite ekom bo edhe njo duk negativ sdisha a jom a sjom shkova te mjeki ma qiti te jam shtatzan tash jam 9 muajshe ishalla je edhe ti edashur
Ina Mus (5 ditë më parë)
Mund te jesh heret akoma e te del vija e dyte e zbehte por mua gjithmone me kan treguar sakte testet kam pas 6 shtatzani pavarsisht se me aborte mrapa disa . po bej nje analize bhcg se te del sakte nqse je , mbare e mire ishalla
Narti Narti (5 ditë më parë)
Desa dy teste tjera qka i bana me dulen mbrenda 5 min dy vija ndersa te ky e mora ni test tjeter lloj ky eshte veq me nje viz
Desa Haliti (5 ditë më parë)
Pershendetje narti, une te shkrova dhe me para. Rezultatin e testit e shikon brenda 15 minutash, nese te del viza pas 15 minutash nuk eshte e sakte. Mgjte bej nje beta hcg ne gjak, mos prit me me teste, se nuk jane 100% t sigurte.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?