Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje shpine
Prsh nena sipas kalkulatorit jam 39 jav te ni mjek.ma.heret qe jam.kan heren e pare me.ka than me 1 qershor terminn fundit ndersa mjeku tjeter qe mu ndrru sipas tij un jam sot 37 por dhimbje shpine sot kogjapom dhem.e pom.djeg edhe ana e djatht e baarkut e bebi ma rrall po leviz barku ka fillu ngapak mem ra mundet me qene
Anduena Anuar Krasniqi (1 vite më parë)
Anduena Anuar Krasniqi (1 vite më parë)
Kan fillu mu hap mitra andaj me tha e sish mjeku i'm ketu ne tiran tha
(1 vite më parë)
Anduena une kam terminin e fundit me 23 qershor amo kejt trupi pom dhem shpina midisi komt gerrq pom bin katastrof ishalla shlirohesh mir por ka mundsi mukan edhe dhimtat e lindjes une qishtu lindjen epar ni jav perpara mrroken dhimtat po tash spedi ishalla veq hajr

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?