Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Test shtepie
Prsh nena sot e kam pas ciklin mem ardh po hala spo kam kurgjo veq kapak midisi si rrall po me dhemb thash tju pyes a keni bo test shpie me kryp apo me diqka tjeter a keni provu najher
Narti Narti (1 vite më parë)
J A J (1 vite më parë)
Ne shtatzanin e dyt eshte bere sebep testi shtepiak qe me ka shtyer te beje test urine si Clear Blue etj lloje! Ndoshta nuk eshte e sakt 100% mund te te konfuzoje me teper por mua me ka dal sakt, ti provoje nje test tjeter qe mos te te shtohet stressi!
(1 vite më parë)
Nese nuk te del testi as testet shtepiake me gjesende nuk dalin, po beje Beta hsg edhe e kupton, qe sa vite provon? Mos e shiko daten hiq largoje mendjen se vetem behesh merak, mua deri 1 jave me jane vonu edhe nuk mbetsha....
Alina Aliu (1 vite më parë)
shko ban beta hcg ne gjak ta kallxon 100 % sigurt edhe e din tani rri pa gajle
Arta Juka (1 vite më parë)
Une sju besoj qetyne seneve,ma mir prit edhe bone apet testin,shpresoj te jesh shtatzan masi qe ke tentu
Narti Narti (1 vite më parë)
Edhe barki mri pak si i frym ndoshta don mem ardh cikli

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?