Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shikone foton
Prsh shpresoj te jeni mir ju dhe familjet e juaja pe postoj nje foto gjinin e bebes 19+4 dit,dmth vetem kembet dhe gjinin,shikone a ju duket qe esht djal
Arta Juka (9 muaj më parë)
Ylli Im (9 muaj më parë)
Altina aka mundsi tma dergojsh frends se spo mundem ta dergoj pata met pyt Diqka qe ni mundsi dergoma ftesen .
Ylli Im (9 muaj më parë)
Urime arta ti kesh me shendet .
Arta Juka (9 muaj më parë)
Liridona flm shum,une jam 36 vjeqare
(9 muaj më parë)
Arta ti rujt zoti fmin sa vjeqare jee
Arta Juka (9 muaj më parë)
Altina esht pak sa e veshtir me pa nqato foto gjinin veq nese esht qaty ku une pe shoh me.duket si vajz,perqindja ma e madhe vajz,e kur e ke kontrollen e radhesh kan me ta tregu saktesisht gjinin
Altina Hoti (9 muaj më parë)
Arta i publikova fotot e javes 12
Arta Juka (9 muaj më parë)
JAJ flm shum,une edhe burri gjith kemi qen per nje familje te madhe dhe elhamdulilah Zoti po na ploteson deshiren,edhe une femin e par e kam pas te veshtir por e harrova e bona te dytin e tretin e me.radh,se kto tjert fmi i kam pas te urt sidomos per me flejt gjum naten jan kan shum te mir,perveq kur kan qen diqka te semur,naj rujt Zoti femit
J A J (9 muaj më parë)
O mashallah ti kesh me jet , lum per ju qe po keni kaq shume guxim me lind femije ma shum se 2/3 une e kam mar me frik per te 2 hahaha !!! E kam pas vajzen shume te veshtir si bebe dhe akoma eshte per gjume sidomos!
Arta Juka (9 muaj më parë)
Altina ti kesh me jet vajzat e shtatzani te leht,a ki foto te ultraza java 12+,nese ki postoji e i shikoj ndoshta mundem me ja qellu qka esht beba
Altina Hoti (9 muaj më parë)
Une jam ne javen 19+4 dit,po adhtu e pres edhe une fmin e 5,t 4vajza ikom edhe ket than qe vajz esht por sedi a te besoj per ket ! Por prap kam mebo kontroll tmerkuren se nuk ekan mujt mebo matjen mir se ishte bebi permys.tash te shoh mos diqka po ndryshon .uroj qe ti kesh me jet te gjith femiet e po ashtu nje shtatzani te let.
Arta Juka (9 muaj më parë)
Jaj flm shum une po e pres femin e 5,i kam 3 djem dhe nje vajz,tash pres djal perseri
Arta Juka (9 muaj më parë)
Altina jo se kam hek foton por se kam postu ende se spo bon me postu foto ka diqka problem faqja,ne cilen jav je ti,une jam 20+1 sot,a e di gjinin e bebes ti
J A J (9 muaj më parë)
Ne varet ka rast qe gabojn nese se ka poziten si duhet ama ne kete foto qe ke publikuar me shume ngjan si qune dhe ne pjesen e ballit , por dhe organi posht duket goxha qart ! Ta kesh me shendet e jet qfardo qe tw jet ! Ke femij tjer ?
Altina Hoti (9 muaj më parë)
Hej arta pse nuk po mundem me pa foton ,apo eke hek? Jemi te dyat ne jav te njejt edhe une ekisha kontrollen sot por skam foto si mu pa diqka! A mund te shkruajm prv.
Arta Juka (9 muaj më parë)
J A J flm shum po djal me tha tash kur kesh ne kontroll por njeher tha vajz tani djal e qata po dyshoj tash se tha kerthiza e paska mbulu gjinin e pastaj i dul organi i djalit,e kom foton kshtu bash te organi veq spo muj me postu spo bon sdi pse
J A J (9 muaj më parë)
Djal po duket!
Arta Juka (9 muaj më parë)
Oj nana pse spo muj me postu foto a veq mu po me ndodh a edhe te ju esht qashtu
Arta Juka (9 muaj më parë)
Melosa po foton se kam.postu ende spo bon diqka.me.postu foto,ajo foto qe e ke shiku ti esht 13 jav,une deshta me postu nje foto tamon ndermjet komve qe ma dha mjekja qe esht djal,por problemi esht se njeher tha po doket vajz,pastaj tha jo prit se kerthiza kana kon mshtjell nermjet komve se djal.qenka,e sdi sa her e shtynem me.kqyr sigurt tha po djal esht edhe naj tregoj organin e djalit aty ne kamer
Melosa Aliuu (9 muaj më parë)
Arta une nuk po muj me vrejt ama hala nuk ta than gjinin as ne keto jave a?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?