Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi
Prsh nana deshta me ju pyt testi ne profil a po ju doket edhe juve pozitiv a veq mu hahah.Osht muji i par qe kom tentu per shtatzani e i kam shum te rregullta,neser e kam kohen e mestracionev e veq per kureshtje e bona testin e me dul me nje vij te zbeht
Zana A (16 ditë më parë)
Zana A (13 ditë më parë)
Riana faleminderit shum.. Manjolla faleminderit shum e dashur
M N (13 ditë më parë)
Urime zana, shtatzani t mare.
Riana H (13 ditë më parë)
Urime ,shtatzani te lehte
Zana A (15 ditë më parë)
Faleminderit shum nana,po sot prap e bona testin elhamdulilah pozitiv mdul,me vij mat mbyllt. Anda nuk e di vallah publike e kom . Arta e pash qe kishe mujt me postu foton
M Kryeziu (16 ditë më parë)
Zana urime inshallah shtatzani te leht
Arta Juka (16 ditë më parë)
Pozitiv esht urime,qysh mujte me postu foton se te une spo bon me postu foto
Atikaaa Ari (16 ditë më parë)
Poo urime ishalla te shkon mire
Anda... L (16 ditë më parë)
Spo muj me pa foton

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?