Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

E postova foton
Prsh shpresoj te jeni.mir,kjo esht foto e gjinis java 19+5,a esht e vertet qe esht djal
Arta Juka (7 muaj më parë)
Reon Redona (6 muaj më parë)
Mdeket tu kesh e hajt ishallah e ki mw shendet edhe nqit koh besoj se e ki mar vesh se qka e ki a hahah
(7 muaj më parë)
Arta per besë me kon gjinekologe sishim hi ktu na asnjo vullnetarisht me të tregu as ty e as njones, se shqiptare pa pare skryn punë aq më pak mjekt tanë qysh janë ba... edhe sjom unë këtu për debata se ka me vite jam këtu e kurr skam pas konflikt me asnjë nanë, paq shëndet.
Arta Juka (7 muaj më parë)
Rina pershtypjen e krijoni ju vet qysh e merni pytjen ose komentin tim,edhe ndoshta ti sje gjinekologe por mundet me pas gjinekologe ktu ne grup ti smundesh me dit,dhe kjo faqe esht per pytje te tilla rreth shtatzanis bebes dhe nenes,e jo per speca turshija e per shum pytje tjera qe behen ktu ne faqe gjithsesi flm per komentin kur nuk ki ide per pytjen time ma mir mos shkruaj,une nuk komentoj dikun ku skam ide veq sa me than diqka
Arta Juka (7 muaj më parë)
Lun flm shum
(7 muaj më parë)
Arta prej fillimit me ndjesi per djal, prej 12 jave a eshte djal a vajz, tash paramemdoj mendimet tona... mos na mer për të keq po vet na ke kriju ketë përshtypje. Ska kurgjo te keqe me ditë gjinin e vertet po na gjinekologe sjemi me të tregu më mirë se mjeku ku ke ba eko.
Luna Luna (7 muaj më parë)
Urime shtatzanie djal 100 %
Arta Juka (7 muaj më parë)
Edhe pytjen e kom bo nket menyr se e kom postu edhe me heret,se ne kontroll me tha vajz pastaj mbas do sekondave tha jo djal se tha kerthiza u kon ndermjet komve,e tash sdi ciles mi besu se normal du mu pregatit me sene te bebes
Arta Juka (7 muaj më parë)
Rina Anir flm per komentin,ju po dini me mir se qfar gjinije deshiroj une,esht normal qe shendeti esht mbi te gjitha po edhe me dit qka osht ska te keqe aty,se di ku i pasna bo une ato pytje veq per gjini?!!
(7 muaj më parë)
Arta pajtona me Vloren se çdo pyetje e ke ba lidhje me gjini, tash si vajz si djal ti smundesh me ndryshu edhe menyra qysh ke shkru na ke jep bindje qe me shume po e don edhe një djal se sa edhe një vajz, të ardht i/e shendosh se gjinija është e fundit që duhet me kqyr. Ti je e bekume me të dy gjinit andaj lutu vetëm me të fal Zoti fëmij të shëndosh.
Arta Juka (7 muaj më parë)
Dorina flm shum amin inshallah,se edhe une veq nje moter e kam e mdoket me lan qiken pa moter shum keq,por na spo vendosim per gjinin,apet djali bon shoqni e vajza ma mir me pas bile nje moter,inshallah edhe ty Zoti ta ploteson deshiren per vajza,e naj rujt femijt nga qdo e keqe e na bohen ta hajrit,sa femi i ke ti?
Dorina Tina (7 muaj më parë)
Arta ishalla ta fal Zoti edhe ni qik se un skam moter valla keq boll edhe per veti them ishalla mi fal Zoti dy qika , po veq shendosh me kon kryesorja e bohen te hajrit se e di qe ki pas qejf qik me ja bo qikes ni moter por Zoti qka te fal Shyqyr qe po na gzon me ta e ishalla qdo femer e gezon me femij, ishalla te shkon mbar e mir deri ne fund e me lindje te leht
Arta Juka (7 muaj më parë)
Vlora flm per komentin,po kush nuk ka deshir me dit per gjinin besoj shumica mos te them gjitha kan deshir me dit qfar po presin,edhe kesaj here normal qe kam qen kureshtare se e kam prit nje vajz ti behet nje moter vajzes qe e kom,por qka me ba aty spo vendosim na,elhamdulilah i kam 3 djem si drita edhe vajzen po ashtu veq pse mos me dit qka esht beba,ksaj here ma ka perzi se njeher tha vajz pastaj djal,e djem kom pas boll reni u kon per vajz po Zoti e di me.se miri qka na fal gjitha te mirat per ty
Vlora . (7 muaj më parë)
Jam kureshtare me dit pse e ke kaq shume rendesi gjinin efmijs,???krejt pyetjet i ke ber per gjini apo me duket kishe deshir veq djem me pas ...
Arta Juka (7 muaj më parë)
Melosa flm shum,se mka lan mjekja ne dyshim se ne kontroll njeher tha vajz pastaj as do seconda nuk shkun tha jo prit se djal esht po ja shoh organin gjenital,pastaj sdi sa her e kqyri per me vertetu e djal se tha kerthizen e paska pas nermjet komve e su pa organi,veq une jom ne dyshime
Melosa Aliuu (7 muaj më parë)
Arta shum qarte po shihet qe djal veq inshallah vjen shendosh e mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?