Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzania e 3t dhe lindja
Prsh nëna , si jeni ?
Un gati 27 jav po i baj e tani nganjëherë po më shkon mendja tek lindja, ju që e keni kry lindjen e 3t si ka qenë më shpejt apo nuk ka lidhje që ësht e treta e nvaret prej gjendjes , un lindjen e dyt për 2 or e kam kry krejt me dhimta e me lindje, tash e treta sdi si do më vjen, po ju që jeni shtatzanin e 3t a po e mendoni hiq?!
Mira Nira (30 ditë më parë)
Meri Ina (27 ditë më parë)
Mashallah, njejt si ti qik e djal tash qet beb spe shohin mir dikush qik dikush djal , ishalla osht shnosh e ishalla more zotttt e kom qik
Mira Nira (27 ditë më parë)
Meri ,1 qik e 1 djal e kom tash po pres vajz elhamdulil'ah.. ti?
Arta Juka (28 ditë më parë)
Meri flm bash lumja une
Arta Juka (28 ditë më parë)
Mira amin inshallah
Meri Ina (28 ditë më parë)
Arta lumja tii mashallah
Meri Ina (28 ditë më parë)
Edhe une shtatzanin e tret jom, paren kom hek keq gat e dyten edhe un per dy or e kom kry, tash mas 5 vjete mbjen me lind e bash po tutna me menu edhe shpejt pom ecin dit hajr ishalla , javen e 17 jom, qka ki prej fmive e tash qa ki me lindd??
Mira Nira (28 ditë më parë)
Faleminderit për komentin arta , po qato edhe mu pom doket që shpejt po kalon , mashaaall'ah 5 lindje ti , zoti ti rujt e ju dhasht jet tgjatë.
Arta Juka (29 ditë më parë)
Une 5 lindje i kam asnja sjan kan njejt vetem Zoti e di se qysh ka me kan,kshtu qe mos i jep stres vetit relaksohu,se me ndihmen e Zotit e lind qysh osht mas miri,ska tbaje sa shtatzani ke pas trupi qdo her reagon ndryshe,une me 5 lindje u hapa 5 cm pastaj me than je mbyll apet 3 u qudita se kurr me lindjet e tjera sme ka ndodh,as kurr skisha pas ndegju qe masi hapesh te mbyllesh,per at po them relaksohu shijoje shtatzanin se valla shpejt vjen koha e ki me lind,shtatzani te mbar se e zgjata pak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?