Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Foto tek muri
Pershendetje nena e kom djalin 3 javesh , mka lind me ket shenjen tek balli edhe tek syt pak edhe te hunda , a keni eksperienc a mundet me ju hjek apo ka me i mbet gjithmon shenj se disa pom thojn ju heket disa pom thojn ka me i mbet.
Faleminderit kush gjen koh mu pergjigj
Zana A (1 muaj më parë)
Zana A (29 ditë më parë)
Nana faleminderit shum nga secila per urimet dhe pergjigjet, po shpresoj edhe une shum qe kan me ju hjek.Zoti ju shperbleft
Inara Amara (1 muaj më parë)
Me kohe zbehet shume, pothuajse zhduket plotesisht, pervec kur qan ose nervozohet i del prap ne pah (por vetem momentale)
J A J (1 muaj më parë)
Urime u rrit me shendet! Vajza ime e ka medis vetullave dhe ne ball , kur ka lind e ka pas dhe ne njerin sy! Ne sy eshte hjek komplet be ball vetem kur qan i skuqet i vrehet por me kohe hiqet komplet besoj duke u rrit. Mjekja kur ka lind me ka then zhduket me kohe . Nuk eshte ndonje problem.
Alas Alas (1 muaj më parë)
Urime ishalla ka shendet e jet te gjat, Kshtu kan lind fmij e motrave te mija me keto sheja edhe mrapa te koka, po tu u rrit tu u hjek deri mujin e 6-7 i hjeket komplet, bile kur qajshin ju skuqke shume
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Zana urime ishalla e ki me jet te gjat e me nafak , mashallah loqka vogel , i heket besoj prej lindjes e ka mos u bej merak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?