Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Spermogrami !
Pershendetje nena nese keni koh me shiku ket foto eshte e nje shoqes time te ngusht qe 3 vite spo mbet shtatzan e sot burri e kish nbo spermogramin mu duk mu keq rezultati sidomos te palevizshme 90% ende ska shku te mjeku me kqyr qka i thot eshte bo merak shum , a ka shpresa qe mbet shtatzan natyral apo me ivf , faleminderit nese gjeni koh te pergjigjeni
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Po bre edhe un sdeshta me merzit se sipas meje pak a shum i kuptova edhe pse burri im i ka pas mir kto mu duken shum keq po ma mir i tregon mjeku
Xhejlann Idrizi (1 muaj më parë)
Dorina normal duhet 2-3 her me bo per mu siguru ma sakt ama edhe nese e ban perseri naj ndryshim tmadh smundet me pas dmtj shifen vlerat qe jan shum t dobta
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Faleminderit xhejlan a duhet me perserit apo ska ndryshim , ishalla me ivf e gzon zoti
Xhejlann Idrizi (1 muaj më parë)
Prsh Dorina, po rezultati seshte dhe as i mir, me vjen keq per shoqen, por te pakten paska shance me ivf
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Faleminderit per pergjigje po ishalla sesht diqka serioze se mu smu duken mir hiq , ishalla bile me ivf ka shanse
Inara Amara (1 muaj më parë)
Analiza sqenka mire. Po kur do zoti behet gjithcka Duhet gjithsesi kontrolle te urologu, paska edhe infeksion me bo spermokulturen. Amo edhe qenkan abnormale 98% edhe tpalevizshme 90%...Spo di Besoj qe me ivf eshte mundesi ma e mire per me arrite shtatzani

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?