Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

E brengosur
Nena qe nje koh te gjat me ndodh mbrena muajit 2-3 her me rrok dhimbje barku kam marramendje me vjen per te vjell me errsohen syt krejt pika zeza me dalin para syve djersitem uj behem djers te ftofta trupi me behet akull nuk degjoj kurgjo vetem si ushtim ne vesh pastaj me rrokin ethe merdhihem me humb ekuilibri me keputet trupi vetem qka nuk rrezohem me zgjat disa minuta pastaj kalon sot me kapi ashtu por ksaj here me mbajti me gjat edhe mka humb vedija jam rrzu koridor banes me krye per muri mbrapa ne kok por un se mbaj mend as qe jam rrzu as qe ka bertit burri por burri me tregoj si jam rrzu mkish ngreh zhag mka qu dhom e mka qit uj ftyres ateher fillova mu kfjell tash kam dhimbje koke se jam ra per muri skam vjell as gjak as kurgjo vetem jam shum e lodhur edhe ndjej mundim tek mjeku skam qen asniher per kit prb se si shqiptart qe i lejm gjerat asgja hajt se kalon hajt se kurgjo so
Lanika Lanika (1 muaj më parë)
Anisa Swiss (1 muaj më parë)
Pershendetje, jo sesht mir me e len, ka dicka qe nuk shkon , bej analizat urgjent.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?