Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pe lijen e ujit
Perdhendetje deshta tju pyes se ktu besoje qe keni pas rastin me femijet e juaje ika ara lija ujit vajzes e deshta me ju pyt a ban me pastru masi eshte keshtu me puqrra se e kom pas tz pediatrja e sajna po ajo um tha deri te kryn edhe ni jave mos me pastru po pome doket shum me lan kshtu ne ket gjendje .flm shum nese gjeni koh te me pergjigjeni kam nevoje shum per mendimet e juaja.
Albina Gashi (1 muaj më parë)
Anaa Anaa (1 muaj më parë)
https://m.facebook.com/story.php?id=drismaillutolli&story_fbid=664395314073543
Anaa Anaa (1 muaj më parë)
Albina e kam lexu tek doktor Lutolli qe thoshte qe femijet me lijen e ujit duhet me i pastru cdo dite. Nuk ben asesi me i lan pa pastru ngase edhe me shum perkeqesohet. Amra paska then qe sben me pastru por ato jan mite te se kaluares dhe nuk besoj qe nje femije ashtu me tere ate infeksion qe ka ne trup te sherohet me shpejt nese nuk e pastron.
Inara Amara (1 muaj më parë)
Gjithqysh gjithqysh duhet me la cdo dite! I dalin ma shpejte edhe i perthahen ma shpejte! Mendimi qe sduhet me pastru eshte parahistorik dhe jo mire i menduar! Ani tash nxehte..Laje i kalon per 3 4 dite!
Lora ° (1 muaj më parë)
Albina ne Gjermani mjeku preferon me e la me patjeter bile, nese nuk pastrohet ato puqrra qe i dalin infektohen edhe me shume kur thahen edhe do i bie do ti mbesin shenja per gjithmone. Sa per puqrra ato dalin derisa kalon ne fazen e dyte. Krejt varet nga imuniteti asnje nuk eshte njejte dikujt i dalin me shume e dikujt me pak.Nje dush te shpejte me uje te vakte e ne fund e shperlan me kamomile vakt, trupin nuk ia ferkon me peshkir por vetem e mbeshtjelle, menjehere ia lyen me kremin te cilein ta ka pershkru dr. Rezultatin do e shofesh edhe vet. Gjithe te mirat shendet vajzes.
Albina Gashi (1 muaj më parë)
Flm shum per kohen qe ke gjet me shenu amra.
Amra Mehmeti (1 muaj më parë)
Jo nuk bon me pastru se i perkeqsohen puqrrat plus zgjatet procesi i sherimit , e di qe vera eshte e nxeht po ski qka i bon ma mire me duru mos me e pastru se me zgjat ma shume per mendimin tim

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?