Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzania
Pershendetje nena si jeni...jam gati 9 jav shtatzan po nuk kam fare oreks...asni ushqim nuk mund te ha..nga pak po mundohem por edhe at e nxjerr as ujin nuk mundem ta pi..kam shuum gromsiraa nuk di cfar mund te perdor dicka per ta lehtesuar..nuk di dmth a keni pas ju kshtu shqetsime dhe a keni perdor dicka qe ju ka ndihmu..flm
Jeta Imri (30 ditë më parë)
Alba Alba (27 ditë më parë)
Nuk ka problem nese e ha dhe e nxjerr. Pi uje shume, ha gjera qe te pelqejne nga pak dhe shpesh. Provo te hash ne ambient jashta
Jeta Imri (29 ditë më parë)
Bjondina...Esa faleminderit shum per pergjigjet...nese edhe kto dit vazhdoj kshtu do provoj dicka se nuk durohet...gjitha te mirat ju uroj:)
Esa Thaqi (29 ditë më parë)
Jeta Imeri perdor barnat prilam dr dy tu ra me fjet edhe ki me pa qe te nimojne shume, nuk eshte koha qe me duru nana e mos me hanger kurgjo, perdoni se une i kam perdor me rekomandim te mjekut gjinekolog gjate shtatzanis deri ne diten e fundit sepse kam qene njesoj si ti, qka do qe ki naj pytje shkrujem lirisht
Bjondina Shala (29 ditë më parë)
Unë i kam përdor hapat nuperal,më kan ndihmu pak mi ka lehtësu mundimet.
Bjondina Shala (29 ditë më parë)
Unë i kam përdor hapat nuperal,më kan ndihmu pak mi ka lehtësu mundimet.
Jeta Imri (29 ditë më parë)
Af bo te kuptoj e dashur ishalla zoti na lehteson gjendjen se tash edhe nxeht koha...Falemiderit shum shtatzani te mbar te uroj edhe ty
Af Bo (29 ditë më parë)
Edhe une jom shtaatzan 11 jave, gjendjen e njojt jom kurr skom uri . Nonstop si ne te vjellur uji po me pi amo veq mashum mdoket me qon ne te vjellur, qeshtu jom kan edhe ne djal deri 16-17jave . Shtatzani e mbar e dashur
Jeta Imri (30 ditë më parë)
Xhejlan po shpresoj tme kaloj se shum keq per zotin...mundohem te ha sallat ose pem ose dicka te leht por prap njejt...flm shumm te uroj shendet ty dhe bebit
Xhejlann Idrizi (30 ditë më parë)
Prsh jeta edhe un kam pa shum t vjella n fillim dhe pija antimetil jan si tableta mirpo gjat ksaj kohe mund t them 2-3 her i kam perdor doja ashtu t duroj pastaj ka java 16 me kaluan, un perdorja me shum pem si psh bananen nuk e vjellsha asnjeher dhe mollen, ha edhe ti mundohu ndonje pem meshum , keshtu do jesh edhe pak zemer skemi qe t bejm vetem t shpresojm qe t kemi nga nje beb te shndosh se di durojm t gjitha

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?