Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A punoni oj nena
Deshta me ba nje pytje per gjith nanat ne kosov qe jeni me fmi te vogel a punonii? Jom tu dasht me ja fillu me punu dikun djali mi ban tash 3 vjet po spo di ku mkish ardh ma leht ose ma mir si grue qka mkishin keshillu ju vet si gra se edhe me udhtim jom e per mesndrrim pe kan problem krejtt mem mar. Dikun ka ferizaj naj pun qe ban per graa se pe dim qe ka edhe tuli shefi
Lira Krasniqi (17 ditë më parë)
Lira Krasniqi (15 ditë më parë)
Nuk kam te kryme sen, po thjesht naj te thjesht ne furr apo ndonje market diqka
Inara Amara (15 ditë më parë)
Po punoj ne profesionin tim, paradite 5 dite ne jave. Femijet i kam te vegjel. Ti a deshiron te punosh ne profesion tendin? Cka ke perfundu?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?