Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Recetat e bebaime.com

Pershendetje, a mund te me jap ndokush nga ju linkun per recetat e bebaime, ngase nuk po mund ti gjej, ju pershendes.

Driada (12 vite më parë)
Ema (12 vite më parë)
Driada, nese do receta per femije deri ne 6 muajsh, ja linku: http://www.bebaime.com/menu-p-r-f-mij-receta/0-6-muajsh, per femije 6-12 muaj:  http://www.bebaime.com/menu-p-r-f-mij-receta/6-12-muajsh, dhe per femije mbi 1 vjec: http://www.bebaime.com/menu-p-r-f-mij-receta/1-. Gjithe te mirat.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?