Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Dollap

shes 2 dollap per tesha pershtatur per dhomen e femijeve.. 2 dollap gjatesia 2.00 meter gjeresia 1.50

Çmimi: 100.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (22/12/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Fjolla Uslu
tel: +38649357377
Drenusha Ferati
9 vite më parë
a shkoj bashk dyt apo mundet edhe ndaras edhe per cmim qysh shkon njo 100 euro apo si
Fjolla Uslu
9 vite më parë
Te dy dollap per 100 euro
Jeta Jeta
9 vite më parë
A eshte shitur ky dollap
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti