Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Ngrohese e shisheve - Avent

Gjendja: i/e shitur

Me kontaktoni permes mesazheve ju lutem ose ne nr e tel: 044/508-150. Ju faleminderit.

Çmimi: 19.99 €
E publikuar: 9 vite më parë (16/07/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Valizake Thaçi Celina
tel: 044508150
Aferdita Rexhepi
9 vite më parë
per qka perdoret kjo ? se une shishet qe pin vajza i kam avent dhe tash per beben qe pres ja kam ble avent por kjo qa eshte ?
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Ky eshte aparat per me ia nxe qumeshtin, e fut shishen aty edhe e nxen aq sa ti don.
Majlinda ...
9 vite më parë
Valizake teper qenka e mire...edhe e pershtatshme kudo qe shkon...
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Majlinda po bre shume praktike edhe higjienike, ske nevoje me nxe neper ene tjera qumeshtin po direkt me shishe.
Fatima Veliu
9 vite më parë
Sa e kane cmimin kur blihen te reja kto?
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Une e kam ble 55 eur ne b.c.
Alije Murati
9 vite më parë
A eshte shitur edhe a eshte vetem me rryme apo funksionon edhe me mbushes, per me e mujt me pas me vete neper udhetime ?
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Alije ende nuk eshte shitur. Funksionon vetem me rryme.
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Vala, e morra mesazhin tond po nuk po te funksionon emaili e nr skam. Te lutem me shkruaj email te valizake@bebaime.com. Klm.
Drenusha Ferati
9 vite më parë
Valizake nga je ti se pom pelqejka shum ngrohsja se tash du me ja nis mi dhan qikes qumsht kshtu vita e koka shum e mir me ja ngroh un jom nga pz e kesh e interesume
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Drenusha une jetoj ne Prishtine, po mbasi qenke e Pz, mundem me ta pru ne Pz gjate vikendit :) dergoma nr e tel ne mesazh e ndegjohemi.
Drenusha Ferati
9 vite më parë
ok valizake te bisedoj un edhe njeher me burrin edhe tlajmrona ose ktu ose ne tel se e paske edhe nr e shenum se per momentin jom te prind ktu ne gjilan e kur te kthena ne pz foli edhe tregoj se jom e interesume per ngrohse e pyta ne barnatore po ishin veq do tjera e sum pelqyn a osht identik krejt si kjo qe e ke ne foto edhe sa e ke perdor ti kton
Drenusha Ferati
9 vite më parë
edhe diqka a bon d.m.th per krejt llojet e shisheve apo veq per shishe te ksaj firme se un si kom shishet te te njejtes firm
Valizake Thaçi Celina
9 vite më parë
Ne rregull, po bon per te gjitha llojet e shisheve. Une keto e kom perdore kur e kom pas beben e vogel. Eshte e re, e sheh edhe vet, nese ste pelqen mundesh edhe mos me e marre. Po eshte nder me te mirat edhe eshte identike si ne foto, po e njejta. Klm.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti