Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Luhatese me bateria

Gjendja: i/e shitur

Lujatse me bateria preferohet per femije prej 0-10 muaj . Ka 3 lloje te muzikes dhe mund ta lcaktosh sa minuta deshiron te luhatet beba .

Çmimi: 40.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (27/10/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Vlera Zhjeqi
tel: 044772625
Vlera Zhjeqi
9 vite më parë
Eshte e perdorur 2-3 here per arsye se i kam dy dhe nuk me eshte dashte .
Tinna Pllana
9 vite më parë
a mbushet me rrym bateria dhe a eshte gjithqka ne rregull
Vlera Zhjeqi
9 vite më parë
po nese e ki ate adapterin per bateria te trasha mushet po edhe blehen bateriat 3 euro jon 5 copa a qeshtu diqka spo e di sigurt . gjithqka eshte nrregull tina as edhe defektin ma te vogel se ka
Besiana Kosumi
9 vite më parë
A eshte ende luhatesja apo e ke shitur
Vlera Zhjeqi
9 vite më parë
e kom shit besiana
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti