Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroce trio Chicco

Shes kete karroce identik si ne foto,e perdorur vetem pak muaj.Ka pjese dhe nje cante e mbulesen per ditet me shi. Faleminderit

Çmimi: 220.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (11/11/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Shkodër
E preferuar për: djem dhe vajza
Aida Jaku
Umm'davud M
8 vite më parë
Po ma mir kish qen me fotografu qysh ti e ki tmir e tkeqe qajo qe eshte, ku me besu na qe eshte sikur ne foto qe blihet normal ..
Aferdita ....
8 vite më parë
280euro eshte e re ne city moll ne shkup plus ka dhe qante e njejta vetem ngjyra ishte e kuqe
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti