Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Jastek per Karroce,Maksikoze

Jastek per Karroce,Maksikoze dhe karrike ushqimi, i pa perdorur , kunder ujit, shume i pershtatshem per bebe

Çmimi: 7.90 €
E publikuar: 9 vite më parë (12/11/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Liza Krasniqi
tel: 044730342
Alberita Nezaj
9 vite më parë
mu kish dasht shum ama une jom ne Pz spo di qysh me ja bo,ku banon ti ne Pr
Liza Krasniqi
9 vite më parë
Gjendemi te shkolla e mesme SAMI FRASHERI
Liza Krasniqi
9 vite më parë
mundesh me me kontaktu edhe ne telefon
Tereza Dr
7 vite më parë
pershendetje Liza a mos eshte ende ne shitje ky jastuku per koliz.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti