Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Llaptop

Shes llaptopin ne gjendje te rregullt me adapter e mban rrymen 1or e gjysme eshte blere 300euro dhe shes 150euro arsyeja pse e shes eshte se nuk me duhet me

Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (16/03/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Gentiana Morina- Rukovci
Gentiana Morina- Rukovci
8 vite më parë
Llaptopi eshte ende ne shitje ..
Gentiana Morina- Rukovci
8 vite më parë
Me shkruani ne kete email gentiana.d@hotmail.com
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti