Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Shtrat krevat per bebe femije

Shes shtratin per bebe (femije) nga 0-5 vjeç. Shtrati eshte levizes ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur (pothuajse i ri pa asnje gervishje me te vogel). Eshte me ngjyra shume te bukura kafe dhe krem qe peshtatet per dy gjinite. Sebashku me e shtratin shes edhe jogin , mbulesat dhe pelerinen te pa perdorur. Çmimi:150 € Nr:+38649829463 (viber)


Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 5 vite më parë (19/01/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Besa Gashi
tel: 049829463
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti