Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Si mund te sherohet e çara poshte kokes.se penisit?

Pershendetje! I fejuari im ka nje prb me lekuren posht kokes se penisit..ai ka nje tip te gervishture qe nk e lejon te kryej mardhenie pa prezervativ sepse i percellon shum dhe ndonjehere i del edhe gjak..kemi rreth kater muaj kryejm marrdhenie me prezervativ me iden se do kalonte vet por ajo nk po kalon. Ju lutem cfare na keshilloni?

Florida Avduli (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje Florida,

Te lutem kontakto me mjekun androlog per te marre pergjigjen adekuate: http://www.bebaime.com/pyet-andrologun

Gjithe te mirat.

/komuniteti