Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Bronkopneumonia tek femijet
Pershendetje nena kush ka pasur rast te tille tek femijet a ju ka ikur bronkopneumonia pasi kan perdorur antibiotikët. Do me ndihmoni shume me informacionin tuaj ju pershendes
Julia Julia (2 muaj më parë)
Julia Julia (2 muaj më parë)
Shume flm per komentin e dashur faleminderit zotit qe i paska kaluar e dashur inshalla h dhe vajzes time po i kalon sa me shpejt me ka kap nje frike qe nk di cte them por zoti na ndihmonfte
Arta Juka (2 muaj më parë)
Djali im kur ishte 2 muaj e gjys e ka pas,edhe me terapia i ka kalu edhe si ka ndodh mo kurr,tash esht 1 vjet e gjys djali,me ta than te drejten sahet qe ftohetn a naj grip a koll,une bona merak shum masi qe e ka pas bronkopneumenin,po kur e dergoj ne mjek thojn jo ska sen me mushkeri vetem grip sezonal,mfal e zgjata,te kaluara femijes tuaj

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?