Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Oj nana shtatzania e 3 pa embrion
A i ka ndodhur dikujt 3 shtatzani pa embrion dhe mjeku me tha ka gra me ka 4 a 5 qesi aborte tani kan lind femije.
Bjondina Shala (9 ditë më parë)
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Orkidea kam prit deri javen e 8 dmth 2 muaj ddhe jam pastru
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Orkidea kam prit deri javen e 8 dmth 2 muaj ddhe jam pastru.Krejt analizat qe mkan than mi bo i kam bo krejt mire na kan dal
Orkidea Shahini (8 ditë më parë)
Bjondina sa javeshe ishe a ka shpresa me prit edhe pak ? Ku po i bon vizitat ? Un e di qe keto shtatzani ndodhin rasisht po masi 3 here po thu nashta duhet me bo analiza me shume. Te kisha rekomandu ose dr. Burim imeri ose dr. Drakulevski
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Albania albania edhe gjenetiken e kemi bere ne shkupe dyt shume mire na kan dal
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Albania albania po ka bere burri analiza:spermokultur,spermogram niher i ka bo nks niher nshkup mire i kan dal shume.Por analiz turines nuk ka bo
Albania Albania (8 ditë më parë)
A ka ba burri jot analizen e spermes ? Mendoj se aty eshte problemi . Do ishte mire qe te vente nje analize urinare dhe analizen e spermes gjithashtu . Se nje rast qe di un burri kishte nje bakter qe me ane te mardhenjes se pambrojtur kalonte ne femer normal dhe qe slejonte ti rritej bebja vec formohej qeska ose kalonte ne shtatzani molare ku bebja formohej por nuk zhvillohej deformohej . Dhe me ato analiza te rekomanduara nga nje mjek i huaj anglez ata gjeten problemin ai piu terapine dhe sot i kan 2 djem si drita shyqyr zotit . E di qe burrat tane eshte veshtire ti bindesh po duhet patjeter ta beni ate analize sepse dhe po vuani shpirterisht por dhe teupi jot po kalon shum vuajtje per ate femije aq te deshiruar prandaj nuk ka krenari dhe nuk prishet burreria me nje analize e kontrolle . Do thot ai jo po un timen e bej te lej shtatzan . Po mor shok me pe shtatzan po jan disa faktore qe ndikojn nga te dy . Plus duhet per analiza e gjenetikes dhe ajo patjeter .
Bjondina Shala (8 ditë më parë)
Kam bere analiza shume krejt mire me dalin.Shtatzanit nmiter i kam pas
Julia Julia (8 ditë më parë)
Duhet te bëni analizat e dashur per te zbuluar ku qendron problemi ...mund te ket qen dhe shtatzani jasht mitre..un shtatzanin e pare e kam pasur te tille dhe bera hsg por me doli mire fal zotit ndaj duhet ta pyesësh mjekun ndoshta e ke te nevojshme.Allah u te bekoftë sa,me shpejt zmr
Erabb (9 ditë më parë)
Un kish shtatzani pa embrion ksaj shtazani i thoj ndryshe shtatzani molare ose moll ktu te na,ska beb mrena pos qeska me uj mos u deshpero un para 2 dite kom bere abortin nspital te shtetit kjo ndosh si qregullim kromozon nuk i dihet shkaku te uroj gjitha t mirat
Bjondina Shala (9 ditë më parë)
Artemisa tkam shenu nmesengjer ketu ngrup
Artemisa Vetaj (9 ditë më parë)
Po patjeter
Bjondina Shala (9 ditë më parë)
Artemisa vetaj a ke femije?A munde te kontaktojme
Artemisa Vetaj (9 ditë më parë)
Innshaaallah nuk ndodh me sdi pse ndodh .se edhe un 1 muj kam qe bera abort
Artemisa Vetaj (9 ditë më parë)
Un 3 shtatzani pa embrion nuk e di pse ndodh . Ne internet lexoj qe mund te jen crregullime dmth prej spprematoziideve ose te vezoreve dhe ndodh qe nuk ka embrion

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?