Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shikone foton
Prsh shpresoj qe jeni mir ju dhe famlijet e juaja pe postoj nje foto te testin shikone a po.muni me pa ju vijen e dyt,se me.sy doket shum pak testi esht qe behet 6 dit para cikli une e bona 9 dit para cikli veq i dul edhe vija e dyt shikone foton
Arta Juka (9 ditë më parë)
Arta Juka (8 ditë më parë)
Lira flm.shum po gjith jom kan per familje te madhe
Lira Krasniqi (8 ditë më parë)
Jo vija e dyt po shihett jo shum kjar po esht aty!! Edhe shenja ime e par e shtatzanis ka qen dhimja e gjoksit ni jav para dates ciklit kshtuqe uroj te jesh masi ki qeff e lumja ti po e rrit familjen
Arta Juka (9 ditë më parë)
Amin gjithashtu,une i kam edhe 4 femi,inshallah allahu i gezon te gjith me evlad
Jeta Jeta (9 ditë më parë)
Oke inshallah je shtatzan e dashur ta uroj me gjithe zemer. Se jena lodh me pritje qato tveta per shenja. Gjitha t'mirat
Arta Juka (9 ditë më parë)
Jeta une kam ndryshim ne gjoks kam dhimbje edhe jon bo kshtu si te forta edhe koh pas kohe kom pas dhimbje te lehta ne fund te barkut dhe mesit
Jeta Jeta (9 ditë më parë)
A keni vrejt naj ndryshim ose ndonje shenje qe keni ba teste
Arta Juka (9 ditë më parë)
Inshallah masi qe po dojm haha
Narti Narti (9 ditë më parë)
Shpresoj tkishmi met shtatzane te dyjat
Arta Juka (9 ditë më parë)
Narti po edhe mu me ka ndodh njeher me mdal pozitiv e mos me kan shtatzan,e tash kemi tentu per shtatzani qata e provova testin gjithsesi flm
Narti Narti (9 ditë më parë)
Po shihet vija e dyt po prap mos u bazo veq me teste se edhe une qe dy dit e provova dy teste me dulen vija shum e tejdukshme por sot mengjes e mora nje tjeter me dul negativ spe di ciles mibesu
Arta Juka (9 ditë më parë)
E provova edhe nje tjeter test shikone foton,se edhe testit par me sy ja sheh vijen e dyt veq shum e tejdukshme shikone edhe nje test tjeter e bona edhe ksaj i dulen dy vija
Dorina Tina (9 ditë më parë)
Edhe un qysh po e shoh negativ eshte , heret po mduket shum e paske bo me mir bile me kalu nje dit me pas vones se keshtu veq stres i jep vetit , ishalla behet si deshiron ti
Liridona Mgs (9 ditë më parë)
Veq ni vij te kalter pe shoh tjeter sen negativ koka

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?